Gallery 1.4 CVS beta - en to nl translation catalogue (584 entries)

en: %d of %d
nl: %d van %d

en: %d total
nl: Totaal %d

en: %s (%s), %s on %s
nl: %s (%s), %s op %s

en: %s and %s in this album
nl: %s en %s in dit album

en: %s and %s in this album on %s
nl: %s en %s in dit album op %s

en: %s are hidden
nl: %s zijn verborgen

en: %s exists but is not a directory.  Please fix this.
nl: %s bestaat al maar is geen map !

en: %s exists, but is not a directory!
nl: %s bestaat al maar is geen map !

en: %s has detected the following directories: %s in your albums directory (%s).
nl: %s heeft de volgende %s mappen gedetecteerd in de albums map: %s.

en: %s in this album
nl: %s in dit album

en: %s in this album on %s
nl: %s in dit album op %s

en: %s is hidden
nl: %s is verborgen

en: %s is not executable!
nl: %s is niet uitvoerbaar!

en: %s is reserved and cannot be used.
nl: %s is gereserveerd en kan niet worden gebruikt.

en: %s this album so that the URL is not so generic!
nl: %s van dit album zodat de URL niet zo algemeen is!

en: %s without donation
nl: %s zonder donatie

en: %s, %s on %s
nl: %s, %s op %s

en: %s: <b>%s</b> must be a valid file (not a directory)!
nl: %s: <b>%s</b> moet een geldig bestand zijn (en geen map)!

en: %s: <b>%s</b> must be an absolute URL!
nl: %s: <b>%s</b> moet een absolute URL zijn!

en: %s: <b>&quot;%s&quot;</b> must be a positive number
nl: %s: <b>&quot;%s&quot;</b> moet een positief getal zijn

en: (if the data is current, this will not appear to do anything)
nl: (als de gegevens niet gewijzigd zijn lijkt dit niets te doen)

en: (this may take a while)
nl: (dit kan even duren)

en: - Creating New Album Highlight
nl: - Bezig met maken van Nieuwe Voorbeeldfoto

en: 0 items
nl: geen onderdelen

en: 0 pages
nl: geen pagina's

en: 0 times
nl: nog niet

en: 1 photo in this album
nl: 1 foto in dit album

en: 1. Select the number of files you want to upload:
nl: 1. Selecteer het aantal foto's die u wilt versturen:

en: 2. Use the Browse button to find the photos on your computer
nl: 2. Gebruik de Browse knop om foto's op uw systeem te selecteren

en: <i>Note:</i> this feature is still experimental!
nl: <i>Opmerking:</i> deze funktie is nog in experimentele status!

en: A Java application that runs on Mac, Windows and Unix
nl: Een Java-applicatie voor alle Mac-, Windows- of Unix-computers.

en: A user with the username of %s already exists
nl: Er bestaat al een gebruiker met de naam %s

en: Add Comment
nl: Geef commentaar

en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add Photo
nl: Foto toevoegen

en: Add Photos
nl: Foto's toevoegen

en: Adding %s
nl: Bezig met toevoegen van %s

en: Admin password
nl: Beheerders wachtwoord

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Album Caption:
nl: Album Onderschrift:

en: Album Defaults
nl: Album standaardinstellingen

en: Album Permissions
nl: Album gebruikersrechten

en: Album Properties
nl: Album Eigenschappen

en: Album Summary
nl: Samenvatting

en: Album Title
nl: Album Titel

en: Album directory
nl: Album map

en: Album up to date.
nl: Album is actueel.

en: Albums containing %s
nl: Albums die %s bevatten

en: Albums per page
nl: Albums per pagina

en: All %d ImageMagick binaries located
nl: Alle %d ImageMagick bestanden zijn gevonden

en: All %d NetPBM binaries located
nl: Alle %d NetPBM bestanden zijn gevonden

en: All albums are up to date.
nl: Alle albums zijn actueel.

en: Allow photo owners to delete their own photos?
nl: Foto eigenaren toestaan eigen foto's te verwijderen?

en: Allow public commenting for photos in this album?
nl: Bezoekers de mogelijkheid bieden om commentaar te geven?

en: Allow the public to add comments to your photos?
nl: Bezoekers de mogelijkheid bieden om commentaar te geven?

en: Alternatively, you can use one of these desktop agents to drag and drop photos from your desktop
nl: U kunt ook één van volgende programma's gebruiken om foto's vanaf uw computer te versturen

en: And then start the %sConfiguration Wizard%s.
nl: en start dan de %sconfiguratie-wizard%s

en: Anonymous User
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Doorgaan

en: Apply to nested Albums
nl: Ook voor sub-albums

en: Apply values to nested Albums (except Album Title and Summary).
nl: Deze instellingen ook voor Sub-Albums gebruiken? (behalve de titel en de omschrijving)

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Attention Gallery Administrator!
nl: Attentie Gallery-beheerder!

en: Auto fit-to-window for<br>images without a resized copy
nl: Formaat automatisch aanpassen aan het vensterformaat?

en: Auto-Resize
nl: Formaat automatisch aanpassen

en: Background Color
nl: Achtergrond Kleur

en: Background Image
nl: Achtergrond plaatje

en: Border color
nl: Omlijning Kleur

en: Border width
nl: Omlijning Lijndikte

en: Borders
nl: Omlijning Lijndikte

en: By Caption
nl:  Op het onderschrift

en: By Filename
nl:  Op bestandsnaam

en: By Number of Clicks
nl:  Op het aantal keer bekeken

en: By Number of Comments
nl:  Op het aantal keer er commentaar gegeven is

en: By Picture-Taken Date
nl:  Op datum dat de foto genomen is

en: By Upload Date
nl:  Op datum dat het bestand verstuurd is

en: Cache EXIF data
nl: Cache EXIF gegevens

en: Can't find %s!
nl: Kan %s niet vinden!

en: Can't read %s.
nl: Kan %s niet lezen.

en: Can't write to %s.
nl: Kan niet schrijven naar %s.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Captionator
nl: Onderschrift wijzigen

en: Capture Date
nl: Foto is genomen op

en: Change Owner
nl: Wijzig eigenaar

en: Change User Preferences
nl: Wijzig Gebruikersvoorkeuren

en: Changed:
nl: Gewijzigd:

en: Changing permissions for %s
nl: Wijzig de rechten voor %s

en: Check
nl: Controleer

en: Check %s
nl: Bezig met het controleren van %s

en: Check All
nl: Allemaal

en: Checking %s
nl: Bezig met het controleren van %s

en: Choose which part of the image will compose your thumbnail:
nl: Kies welk gedeelte van de foto u als voorbeeld wilt gebruiken:

en: Clear All
nl: Geen

en: Click &quot;ok&quot; again.
nl: Klik op &quot;ok&quot;.

en: Click &quot;ok&quot;.
nl: Klik op &quot;ok&quot;.

en: Click the <b>Browse</b> button to locate a photo to upload.
nl: Klik op de <b>Bladeren...</b> knop om de bestanden te selecteren.

en: Click this link and then follow the instructions to log into your Gallery, select an album and publish the image.
nl: Klik op deze optie en volg de instructies om in te loggen, het album te selecteren en de bestanden te versturen.

en: Clockwise
nl: Rechtsom

en: Close
nl: Sluiten

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comments
nl: Geef commentaar

en: Comments available for this item.
nl: Iemand heeft commentaar op deze foto gegeven.

en: Comments for this Album
nl: Commentaar op dit album

en: Configure Gallery
nl: Gallery Instellingen

en: Contains:
nl: Bevat

en: Could not locate jhead
nl: Kan jhead niet vinden

en: Could not locate jpegtran
nl: Kan jpegtran niet vinden

en: Could not open lock file (%s)!
nl: Kon bestand niet openen (%s)!

en: Could not open url: %s
nl: Kon URL niet openen:

en: Counter-Clockwise
nl: Linksom

en: Create
nl: Toevoegen

en: Create New Album
nl: Nieuw Album

en: Create User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Create a new user here.
nl: Hier kunt u een nieuwe gebruiker toevoegen.

en: Creating Thumbnail
nl: Bezig met het opnieuw aanmaken van de voorbeelden

en: Current Location is %s
nl: Huidige lokatie is %s

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Custom Thumbnail
nl: Aangepast voorbeeld

en: Day
nl: Dag

en: Default Columns
nl: Standaard Kolommen

en: Default Font
nl: Standaard lettertype

en: Default Rows
nl: Standaard aantal rijen

en: Default font face.  Eg. <i>arial</i> or <i>trebuchet</i>
nl: Standaard lettertype. Bijv. <i>arial</i> of <i>trebuchet</i>

en: Default width of image borders
nl: Standaard breedte van de omlijning

en: Delay:
nl: Vertraging:

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Album
nl: Verwijder Album

en: Delete Photo
nl: Verwijder Foto

en: Delete User
nl: Verwijder Gebruiker

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Omschrijving

en: Dismiss
nl: Sluiten

en: Display EXIF data?
nl: EXIF gegevens tonen?

en: Display click counter for this album?
nl: Een teller weergeven voor dit album?

en: Display click counts within Albums?
nl: Een teller weergeven voor dit album?

en: Display owners name with caption
nl: Toon de eigenaar bij het onderschrift

en: Do you really want to delete this Album?
nl: Weet u zeker dat u dit album wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this album?
nl: Weet u zeker dat u dit album wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this photo?
nl: Weet u zeker dat u deze foto wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete user
nl: Weet u zeker dat u deze gebruiker wilt verwijderen:

en: Do you want this photo to be the one that shows up on the gallery page, representing this album?
nl: Wilt u deze foto als voorbeeld voor dit album weergeven?

en: Done
nl: Sluiten

en: Download the %sXP Configuration File%s
nl: Download het Gallery XP configuratiebestand

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Edit %s
nl: Wijzigen

en: Edit Config
nl: Configuratie aanpassen

en: Edit Description
nl: Wijzig omschrijving

en: Edit Text
nl: Wijzig titel

en: Edit Thumbnail
nl: Wijzig voorbeeldfoto

en: Edit Title
nl: Wijzig titel

en: Edit the %s and click %s when you're done
nl: Wijzig %s en klik op %s als u klaar bent

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Empty
nl: Leeg

en: Enter New Album Title
nl: Geef de nieuwe titel

en: Enter the Gallery
nl: Ga naar de Gallery

en: Enter your comment for this picture in the text box below.
nl: Geef commentaar op deze foto in het tekstvak hieronder.

en: Error
nl: Fout

en: Error messages:
nl: Foutmeldingen

en: Error! %s
nl: Fout! %s

en: Error:
nl: Fout

en: Error: %s!
nl: Fout: %s!

en: Even if this user is recreated, those permissions are gone.
nl: Zelfs als de gebruiker opnieuw aangemaakt wordt blijven de huidige rechten voor deze gebruiker verloren.<br>

en: Exit
nl: Stoppen

en: Failed!
nl: Mislukt!

en: Failure
nl: Fout

en: Fetching Urls...
nl: Bezig met opvragen van URL...

en: Field
nl: Veld

en: File
nl: Bestand

en: File Upload Date
nl: Foto is toegevoegd op:

en: File upload in progress!
nl: Bezig met versturen van foto's!

en: First
nl: Eerste

en: First Page
nl: Eerste Pagina

en: First Photo
nl: Eerste Foto

en: First, put Gallery in configuration mode:
nl: Zet Gallery eerst in de configuratie-modus:

en: Flip
nl: Omklappen

en: Font
nl: Lettertype

en: Found %d images
nl: %d bestanden gevonden

en: From Album
nl: Uit Album

en: From:
nl: Van:

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Gallery Configuration
nl: Gallery Configuratie

en: Gallery Configuration Error
nl: Gallery configuratie fout

en: Gallery Diagnostics
nl: Gallery Controle

en: Gallery Diagnostics Page
nl: Gallery Controle Pagina

en: Gallery Help Page
nl: Gallery Hulp Pagina

en: Gallery Session Test
nl: Gallery sessie test

en: Gallery Settings
nl: Gallery Instellingen

en: Gallery Setup: Step 1
nl: Gallery Installatie: Stap 1

en: Gallery Setup: Step 2
nl: Gallery Installatie: Stap 2

en: Gallery Setup: Step 3
nl: Gallery Installatie: Stap 3

en: Gallery Setup: Step 4
nl: Gallery Installatie: Stap 4

en: Gallery Title
nl: Gallery Titel

en: Gallery has not been configured!
nl: Gallery is nog niet geconfigureerd!

en: Gallery in Configuration Mode
nl: Gallery in Configuratie modus

en: Gallery is misconfigured
nl: Gallery is niet goed geconfigureerd

en: Gallery language
nl: Gallery taal

en: Gallery needs Reconfiguration
nl: Gallery moet nog geconfigureerd worden

en: Gallery: Configuration Mode
nl: Gallery: Configuratie Modus

en: Go
nl: Start

en: Hey!
nl: Hé !

en: Hey! Add some photos.
nl: Hé! Voeg eens wat foto's toe.

en: Hide
nl: Verberg

en: Highlight
nl: Kies als voorbeeld

en: Highlight Photo
nl: Kies als voorbeeldfoto

en: Highlight size
nl: Formaat van voorbeeldfoto

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Hours
nl: Uur

en: How do you want to manipulate this photo?
nl: Hoe wilt u deze foto draaien?

en: I can read your .htaccess file
nl: Uw .htaccess bestand is toegankelijk

en: If it asks you for confirmation about changing the file type, answer &quot;yes&quot;.
nl: Als Windows u vraagt om een bevestiging voor het wijzigen van het bestandstype klikt u op &quot;ja&quot;.

en: If you delete this user, any such permissions go away.
nl: Als u deze gebruiker verwijderd gaan alle rechten hiervan verloren!<br>

en: If you want to change your password, you must provide your old password and then enter the new one twice.
nl: Als u uw wachtwoord wenst te veranderen dient u het oude<br>en twee keer het nieuwe wachtwoord in te tikken.<br>

en: Image Size
nl: Formaat

en: Incorrect password
nl: Onjuist wachtwoord

en: Invalid image
nl: Ongeldig bestandsformaat

en: Invalid user
nl: Ongeldige gebruiker

en: Invalid username or password
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord

en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

en: It will ask you if you want to import these values into your registry.
nl: Windows zal u vragen of u deze gegevens wil samenvoegen in het register.

en: It will tell you that the files were imported successfully.
nl: Windows zal u meedelen dat de bestanden succesvol samengevoegd zijn.

en: It's relatively easy to configure.
nl: Het is relatief makkelijk in te stellen.

en: Item Capture Date
nl: Foto is genomen op:

en: JPEG Quality
nl: JPEG kwaliteit

en: KEYWORDS
nl: Trefwoorden

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Last
nl: Laatste

en: Last Page
nl: Laatste Pagina

en: Last Photo
nl: Laatste Foto

en: Last changed on %s.
nl: Laatste wijziging was op %s.

en: Link Color
nl: Hyperlink Kleur

en: Logging in gives you greater permission to view, create, modify and delete albums.
nl: Als u zich aanmeld heeft kunt meer rechten hebben om albums te bekijken, aan te maken, wijzigen of verwijderen.

en: Login
nl: Aanmelden

en: Login Incorrect
nl: Gebruikersnaam en/of wachtwoord onjuist

en: Login to %s
nl: Aanmelden op %s

en: Loop
nl: Herhalen

en: Manage Users
nl: Gebruikersbeheer

en: Matching Comments
nl: Overeenkomstig commentaar

en: Minutes
nl: Minuten

en: Missing value
nl: Waarde mist

en: Modify
nl: Wijzigen

en: Modify User
nl: Gebruiker wijzigen

en: Month
nl: Maand

en: Move
nl: Verplaats

en: Move Album
nl: Album Verplaatsen

en: Move Photo
nl: Foto Verplaatsen

en: Move a range of photos to a new album:
nl: Verplaats een reeks van foto's naar een nieuw album:

en: Move it!
nl: Verplaats

en: Move the album to a new album:
nl: Verplaats dit album naar een nieuw album:

en: Move this album within the album:
nl: Verplaats dit album naar het album:

en: Move this photo within the album:
nl: Verplaats deze foto naar het album:

en: Move to Album!
nl: Verplaats naar album

en: Movie
nl: Filmpje

en: Moving photo #
nl: Bezig met verplaatsen van foto #

en: Multiple Caption Editor.
nl: Onderschriften bewerken.

en: NO PHOTOS!
nl: Geen foto's !

en: Name and comment are both required to save a new comment!
nl: Vul uw naam en commentaar in!

en: Name or email:
nl: Naam of e-mail adres:

en: Need help?  Look in the  %s%s FAQ%s
nl: Hulp nodig?  Bekijk de  %s%s FAQ%s

en: Nest within another Album:
nl: Maak van dit album een Sub-Album onder een ander album:

en: Nested albums in this range will be ignored
nl: Sub-Albums in deze reeks worden genegeerd

en: New Album
nl: Nieuw Album

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Password (again)
nl: Nieuw wachtwoord (nogmaals)

en: Next Page
nl: Volgende Pagina

en: Next Photo
nl: Volgende Foto

en: No
nl: Nee

en: No Album Matches
nl: Geen overeenkomstig Album gevonden

en: No Caption
nl: Geen Onderschrift

en: No Parent Album Specified!
nl: Geen bovenliggend album opgegeven!

en: No Photo Matches
nl: Geen overeenkomstige foto gevonden

en: No album specified!
nl: Geen album opgegeven!

en: No albums
nl: geen albums

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: No file specified
nl: Geen bestand gekozen

en: No highlight
nl: Geen voorbeeldfoto aanwezig

en: No images uploaded!
nl: Geen bestanden verstuurd!

en: No thumbnail
nl: Geen voorbeeld

en: Nobody
nl: Niemand

en: None of your photos will be harmed in any way by this process.
nl: Geen enkele foto zal hierdoor gewijzigd worden.

en: Not closing this window because debug mode is on
nl: Dit venster blijft open omdat debug-mode actief is.

en: Note
nl: Opmerking

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Note:  This album is out of date!
nl: Opmerking:  Dit album is te oud!

en: OR
nl: - OF -

en: Offer visitors ability to specify<br>preference for full-size or resized images
nl: Bezoekers de mogelijkheid geven te kiezen<br>tussen volledig of aangepast foto-formaat?

en: Ok!  Version: %s
nl: Versie: %s: Oké

en: Old Password
nl: Oude wachtwoord

en: Open your Windows explorer and browse to a folder containing a JPG image.
nl: Open de Windows Verkenner en ga naar een map met een JPG bestand.

en: Or, upload any images found at this location.
nl: Of, verstuur alle foto's die in deze map gevonden worden.

en: Original Size
nl: Originele Formaat

en: Owner
nl: Eigenaar:

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: PHP Info
nl: PGP Informatie

en: PHP v%s is OK
nl: PHP v%s is in orde

en: PHP's %s unable to determine dimensions.
nl: PHP's %s kon het formaat niet bepalen.

en: Parsing %s for images...
nl: Bezig met opvragen van foto's uit %s...

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password must be at least 3 characters
nl: Wachtwoord moet uit minstens 3 karakters bestaan

en: Password:
nl: Wachtwoord

en: Passwords do not match!
nl: De wachtwoorden komen niet overeen!

en: Permissions
nl: Gebruikersrechten

en: Photo
nl: foto

en: Photo Capture Date
nl: Foto is genomen op

en: Photo Properties
nl: Foto eigenschappen

en: Photo auto-rotated %s&deg;
nl: Foto is %s&deg; gedraait

en: Photo owner deletion
nl: Foto eigenaar verwijdering

en: Photo owner display
nl: Foto Eigenaar

en: Photos containing %s
nl: Foto's die %s bevatten

en: Picture is loading...
nl: Bestand wordt geladen...

en: Please Enter Username and Password
nl: Geef uw gebruikersnaam en wachtwoord

en: Please Wait...
nl: Een moment geduld...

en: Previous Page
nl: Vorige Pagina

en: Previous Photo
nl: Vorige Foto

en: Printing Service
nl: Afdruk Service

en: Processing %s as a local directory.
nl: Bezig met ophalen van foto's uit de locale map %s.

en: Processing and Saving Photos
nl: Bezig met het aanpassen en Opslaan van Foto's

en: Processing image
nl: Bezig met aanpassen van foto

en: Processing image %d...
nl: Bezig met aanpassen van %d...

en: Processing status...
nl: Voortgang...

en: Progress
nl: Voortgang

en: Publishing with Windows XP
nl: Windows XP webpublicatie

en: REQUIRED
nl: BENODIGD

en: Randomly
nl: Willekeurig

en: Rebuilding %d thumbnails...
nl: Bezig met het opnieuw aanmaken van %d voorbeeldfoto's...

en: Rebuilding 1 thumbnail...
nl: Bezig met het opnieuw aanmaken van 1 voorbeeld...

en: Rebuilding Thumbnails
nl: Bezig met het opnieuw aanmaken van de voorbeelden

en: Reload EXIF Data From File
nl: Laad de EXIF gegevens opnieuw

en: Remaking the Thumbnail...
nl: Bezig met het opnieuw aanmaken van het voorbeeld...

en: Rename
nl: Wijzig de naam

en: Rename Album
nl: Album-naam wijzigen

en: Reset Counter
nl: Reset teller

en: Resize Photo
nl: Fotoformaat wijzigen

en: Resizing %d photos...
nl: Bezig met wijzigen van het formaat van %d...

en: Resizing %s
nl: Bezig met het wijzigen van het formaat van %s

en: Resizing 1 photo...
nl: Bezig met het wijzigen van het formaat van 1 foto...

en: Resizing photo
nl: Bezig met aanpassen van foto

en: Resizing photos
nl: Bezig met het wijzigen van het formaat

en: Rest assured, that if this process takes a long time now, it's going to make your Gallery run more efficiently in the future.
nl: Wees geduldig als dit proces lang duurt, het maakt uw Gallery in de toekomst veel efficiënter.

en: Results:
nl: Resultaten

en: Return to Add Photos
nl: Terug naar Foto's Toevoegen

en: Return to the %sDiagnostics Page%s
nl: Ga terug naar de %sControle Pagina%s

en: Review Settings
nl: Controleer instellingen

en: Right click on this file and you should see a menu appear.
nl: Klik met de rechter muisknop op dit bestand en een menu wordt zichtbaar.

en: Rotate
nl: Draai

en: Rotate/Flip
nl: Draai

en: Rotate/Flip Photo
nl: Draai Foto

en: Rotating/Flipping photo.
nl: Bezig met het draaien van de foto.

en: Rows
nl: Rijen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Config
nl: Bewaar Instellingen

en: Save Settings
nl: Bewaar instellingen

en: Save and Edit Next %d
nl: Opslaan en Volgende %d bewerken

en: Save and Edit Previous %d
nl: Opslaan en Vorige %d bewerken

en: Save and Exit
nl: Opslaan en Stoppen

en: Save this file on your PC and rename it %s.
nl: Sla deze op op uw computer en hernoem het

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Again
nl: Zoek opnieuw

en: Search Engine
nl: Zoekmachine

en: Search the Gallery's Album and Photo<br> titles, descriptions and comments
nl: Doorzoek de albums op titels en omschrijvingen

en: Seconds
nl: Seconden

en: Security violation
nl: Beveiligingsinbreuk

en: Select Album
nl: Selecteer Album

en: Select Parent Album
nl: Selecteer bovenliggende album

en: Select the <b>Merge</b> option (this should be at the top of the menu).
nl: Selecteer de optie <b>Samenvoegen</b>.

en: Select the image and there should be a link on the left that says &quot;Publish this file to the web...&quot;
nl: Selecteer de foto en in het menu aan de linkerkant zou nu de optie &quot;Publiceer dit bestand op het web...&quot; moeten verschijnen

en: Select the new location of album
nl: Selecteer de nieuwe lokatie voor album

en: Select the new location:
nl: Selecteer de nieuwe lokatie:

en: Select your sorting criteria for this album below
nl: Selecteer waarop je dit album wilt sorteren?

en: Serious Warning
nl: Waarschuwing

en: Server IP address
nl: IP-adres server

en: Session Test
nl: Sessie Test

en: Session variable
nl: Sessie variabele

en: Set photo captions with original filenames.
nl: Gebruik de bestandsnamen als onderschrift.

en: Show
nl: Toon

en: Show <i>Return to</i> link
nl: Laat de <i>Terug naar</i> link zien

en: Show Owner
nl: Toon eigenaar

en: Skipping %s (ZIP support not enabled)
nl: %s word overgeslagen (Ondersteuning voor ZIP bestanden staat uit)

en: Skipping %s (can't handle %s format)
nl: %s word overgeslagen (onbekend bestandsformaat %s)

en: Skipping Album #%d
nl: Overslaan van Album #%d

en: Skipping album %d...
nl: %d wordt overgeslagen...

en: Slide Show
nl: Diashow

en: Slide Show for album
nl: Diashow van album

en: Slide show is running...
nl: De diashow loopt...

en: Sorry.  This album does not allow public comments.
nl: Sorry, u kunt geen commentaar geven op dit album.

en: Sort
nl: Sorteer

en: Sort Album
nl: Sorteer Album

en: Step 1
nl: Stap 1

en: Step 2
nl: Stap 2

en: Sub-albums
nl: Sub-Albums

en: Submit URL or directory
nl: URL of map versturen

en: Success
nl: Gelukt

en: Supported file types
nl: Ondersteunde bestandsformaten

en: System Check Page
nl: Systeem Controle Pagina

en: Temporary directory
nl: Map voor tijdelijke bestanden

en: Text Color
nl: Tekst Kleur

en: The default number of columns in an album
nl: Standaard aantal kolommen in een album

en: The following albums in your Gallery were created with an older version of the software and are out of date.
nl: De volgende albums in de Gallery zijn gemaakt met een oudere versie van de software.

en: The following albums need to be upgraded.  You can process them individually by clicking the upgrade link next to the album that you desire, or you can just %supgrade them all at once%s
nl: U kunt elk album apart opwaarderen met de Opwaarderen link naast het album

en: The location can either be a URL or a directory on the server.
nl: De lokatie kan een URL of een map op de server zijn.

en: The name cannot contain any of the following characters
nl: De naam mag geen van volgende karakters bevatten:

en: The name of your gallery.  Eg. <i>My Cool Photos</i>
nl: De naam van uw Gallery. Bijv. <i>Mijn te gekke foto's</i>

en: The slide show is stopped, Click [play] to resume.
nl: De diashow is gestopt, klik [start] om door te gaan.

en: Then launch the %sconfiguration wizard%s
nl: Start dan de %sconfiguratie-wizard%s

en: There are no users!  Create one.
nl: Er zijn geen gebruikers!  Maak er 1 aan.

en: There is already an album with that name!
nl: Er bestaat al een album met deze naam!

en: There was an unknown failure in the %s call!
nl: Onbekende fout in de %s routine!

en: These are not valid albums.  Please move them out of the albums directory.
nl: Dit zijn geen geldige albums. Verwijder ze alstublieft uit de album-map.

en: This album contains %s.
nl: Dit album bevat %s.

en: This album has been viewed %s since %s.
nl: Dit album is %s sinds %s.

en: This album has no photos to show in a slide show.
nl: Dit album bevat geen foto's die in een diashow getoond kunnen worden.

en: This album is empty.
nl: Dit album is leeg.

en: This is not a problem!
nl: Dit is geen probleem!

en: This page will go away automatically when the upload is complete.  Please be patient!
nl: Deze pagina verdwijnt automatisch als het versturen voltooid is.  Een momentje geduld...

en: This user cannot add photos in %s.
nl: Deze gebruikers mag geen bestanden toevoegen aan %s.

en: This will resize your photos so that the longest side of the photo is equal to the target size below and the filesize will be close to the chosen size.
nl: Hier kunt u het formaat van alle foto's in dit album wijzigen.

en: Those characters will be ignored in your new album name.
nl: Deze karakters worden weggelaten in de nieuwe album-naam.

en: Thumbnail image
nl: Voorbeeldfoto

en: Thumbnail size
nl: Voorbeeld formaat

en: Time Limit
nl: Tijdslimiet

en: Tip:  Upload a ZIP file full of photos and movies!
nl: Tip:  Verstuur een ZIP-bestand met foto's en/of filmpjes!

en: Tip: FTP images to a directory on your server then provide that path here!
nl: Tip:<br>Verstuur de bestanden met FTP naar een map op de server en geef hier het pad op!

en: Title
nl: de titel

en: To configure gallery, %sStart the configuration wizard%s
nl: Wilt u de Gallery configuratie aanpassen? %sStart de configuratie-wizard%s

en: To move just one photo, make First and Last the same
nl: Om maar één foto te verplaatsen kiest u voor de eerste en de laatste dezelfde foto

en: Top Level
nl: Hoogste Niveau

en: Transition:
nl: Overgang:

en: Unable to create dir
nl: Kan map niet aanmaken

en: Unable to make thumbnail
nl: Kan geen voorbeeld maken

en: Unable to write to %s.
nl: Kan map %s niet aanmaken.

en: Undo
nl: Annuleren

en: Unknown file type: %s
nl: Onbekend bestandsformaat: %s

en: Untitled
nl: Geen titel

en: Upgrade Albums
nl: Albums opwaarderen

en: Upgrade now
nl: opwaarderen

en: Upgrading album properties...
nl: Bezig met opwaarderen Album Eigenschappen...

en: Upgrading item %d of %d . . .
nl: Bezig met opwaarderen van %d van totaal %d . . .

en: Upload Date
nl:  Op datum dat het bestand verstuurd is

en: Upload Now
nl: Nu versturen

en: Upload Photos to
nl: Bezig met versturen van foto's naar

en: Uploading Photos
nl: Bezig met versturen van foto's

en: Use %s?
nl: Gebruik %s?

en: Use filename as caption if no caption is specified.
nl: Gebruik de bestandsnaam als onderschrift als er niets is ingevuld.

en: Use filenames as captions
nl: Gebruik bestandsnamen als onderschrift

en: User can create albums
nl: Deze gebruiker mag albums aanmaken

en: User cannot add to album
nl: De gebruiker mag geen foto's toevoegen

en: User cannot create ROOT level album.
nl: De gebruiker mag geen albums aanmaken.

en: User cannot create nested album in %s.
nl: De gebruiker mag geen sub-albums aanmaken in %s.

en: User is an admin
nl: Deze gebruiker is een beheerder

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username and Password are not correct.
nl: Gebruikersnaam en/of wachtwoord onjuist.

en: Username must be at least 2 characters
nl: Gebruikersnaam moet uit minstens 2 karakters bestaan

en: Username must be at most 15 characters
nl: Gebruikersnaam mag uit maximum 15 karakters bestaan

en: Username must contain only letters or digits
nl: Gebruikersnaam mag alleen uit letters en cijfers bestaan

en: Username:
nl: Gebruikersnaam

en: Users can have special permissions in each album.
nl: Gebruikers kunnen per album verschillende rechten hebben.<BR>

en: Users cannot be recreated.
nl: Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.<br>

en: Users who can add photos.
nl: Gebruikers die bestanden kunnen toevoegen.

en: Users who can change album text.
nl: Gebruikers die de albumtekst kunnen wijzigen.

en: Users who can create sub albums.
nl: Gebruikers die sub-albums kunnen aanmaken.

en: Users who can delete photos.
nl: Gebruikers die bestanden kunnen verwijderen.

en: Users who can modify photos.
nl: Gebruikers die bestanden kunnen wijzigen.

en: Users who can see the album
nl: Gebruikers die dit album kunnen bekijken

en: Users who can view full (original) images.
nl: Gebruikers die de originele foto's kunnen bekijken.

en: Using the Windows XP <i>Publish To the Web</i> feature
nl: Gebruik makend van de Windows XP webpublicatie

en: Vertical
nl: Vertikaal

en: View Images
nl: Bekijk foto's:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Warning:  This operation can't be undone.
nl: Waarschuwing:  Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: We can upgrade them.  This may take some time for large albums but we'll try to keep you informed as we proceed.
nl: We kunnen ze opwaarderen.  Dit kan even duren voor grote albums maar we houden u op de hoogte tijdens de bewerkingen.

en: Welcome, %s
nl: Welkom %s

en: What do you want to name this album?
nl: Wat voor naam wilt u dit album geven ?

en: What is the target size for all the photos in this album?
nl: Welk formaat wilt u voor alle foto's in dit album?

en: What is the target size for this photo?
nl: Welk formaat wilt u voor deze foto?

en: Which photo printing service<br>do you want to let visitors use?
nl: Welke online foto afdrukservice<br>wilt u gebruiken?

en: Windows XP comes with a nice feature that allows you to publish content from your desktop directly to a web service.  %s <b>has experimental</b> support for this feature.
nl: Windows XP heeft een mooie nieuwe funktie om foto's direkt vanaf uw computer op internet te publiceren.

en: Year
nl: Jaar

en: Year must be between 1000 and 3000
nl: Het jaar moet tussen 1000 en 3000 liggen

en: Yes
nl: Ja

en: You can change any information about the user using this form.
nl: Met dit formulier kunt u alle informatie van een gebruiker wijzigen.

en: You can change your user information here.
nl: Hier kunt u uw gegevens wijzigen.<br>

en: You can change your username to any combination of letters and digits.
nl: U kunt uw gebruikersnaam wijzigen in elke combinatie<br>van letters en cijfers.

en: You can create, modify and delete users here.
nl: Hier kunt u gebruikersaccounts aanmaken, wijzigen of verwijderen.

en: You can't delete your own account!
nl: U kunt uw eigen gebruikersaccount niet verwijderen!

en: You have no graphics package configured for use!
nl: U heeft geen Grafisch Pakket geconfigureerd !

en: You must provide your old password to change it.
nl: U moet uw oude wachtwoord ingeven al u het wilt wijzigen.

en: You must specify a password
nl: U moet een wachtwoord opgeven

en: You must specify a username
nl: U moet een gebruikersnaam opgeven

en: add comment
nl: commentaar toevoegen

en: add photo
nl: foto toevoegen

en: add photos
nl: foto's toevoegen

en: admins can always create albums
nl: beheerders mogen altijd albums aanmaken

en: back to album
nl: terug naar album

en: captions
nl: onderschriften

en: current location
nl: Huidige lokatie is

en: custom fields
nl: extra velden

en: delete album
nl: verwijder album

en: delete comment
nl: commentaar verwijderen

en: delete photo
nl: Verwijder foto

en: description
nl: de omschrijving

en: documentation
nl: documentatie

en: done
nl: sluiten

en: edit
nl: wijzig

en: edit %s
nl: wijzig %s

en: edit captions
nl: wijzig het onderschrift

en: forward
nl: vooruit

en: forward direction
nl: vooruit

en: full
nl: volledig

en: full size
nl: volledige grootte

en: gettext installed
nl: "gettext" is geinstalleerd

en: hidden
nl: Verborgen

en: image
nl: foto

en: images
nl: onderdelen

en: it's optional
nl: dit is optioneel

en: item
nl: onderdeel

en: items
nl: onderdelen

en: items in this album
nl: onderdelen in dit album

en: jhead binary located
nl: "jhead" is gevonden

en: jpegtran binary located
nl: "jpegtran" gevonden

en: login
nl: aanmelden

en: logout
nl: afmelden

en: magic quotes are off
nl: "magic quotes" staan uit

en: manage users
nl: gebruikersbeheer

en: missing
nl: missend

en: mod_rewrite is enabled
nl: "mod-rewrite" is geinstalleerd

en: move album
nl: verplaats album

en: new album
nl: nieuw album

en: new nested album
nl: nieuw sub-album

en: no
nl: nee

en: no album / index specified
nl: geen album of index opgegeven

en: no album specified
nl: geen album opgegeven

en: no image
nl: geen foto

en: no images
nl: geen foto's

en: no items
nl: nog helemaal niets

en: no pages
nl: geen pagina's

en: none
nl: geen

en: normal
nl: normaal

en: normal size
nl: normale grootte

en: not working for you? try the low-tech
nl: werkt dit niet? probeer de simpele versie van de diashow

en: of
nl: van

en: off
nl: van

en: on
nl: nog geen

en: optional
nl: optioneel

en: or
nl: of

en: page
nl: pagina

en: pages
nl: pagina's

en: permissions
nl: wijzig gebruikersrechten

en: photo properties
nl: foto eigenschappen

en: play
nl: start

en: preferences
nl: instellingen

en: print this photo on %s
nl: Laat deze foto afdrukken op %s

en: properties
nl: eigenschappen

en: rebuild thumbs
nl: voorbeelden opnieuw genereren

en: rename album
nl: wijzig album-naam

en: reset counter
nl: reset teller

en: resize all
nl: alle formaten wijzigen

en: resize photo
nl: Formaat wijzigen

en: return to album
nl: terug naar album

en: reverse
nl: achteruit

en: reverse direction
nl: achteruit

en: safe mode is off
nl: "safe mode" staat uit

en: second
nl: seconde

en: seconds
nl: seconden

en: self
nl: zichzelf

en: slideshow
nl: diashow

en: sort
nl: sorteren

en: spaces
nl: spaties

en: sub-album
nl: Sub-Album

en: sub-albums
nl: Sub-Albums

en: time
nl: keer bekeken

en: times
nl: keer bekeken

en: title
nl: de titel

en: top-level album
nl: album op hoogste niveau

en: top-level albums
nl: albums op het hoogste niveau

en: unknown
nl: onbekend

en: upgrade
nl: opwaarderen

en: upgrade album
nl: album opwaarderen

en: upgrade all albums
nl: Alle albums opwaarderen

en: view comments for this nested album
nl: bekijk het commentaar voor dit sub-album

en: view&nbsp;all&nbsp;comments
nl: bekijk commentaar

en: view&nbsp;comments
nl: bekijk&nbsp;commentaar

en: yes
nl: ja

en: you can't un-admin yourself
nl: u kunt uzelf niet afmelden als beheerder
